Наши події

Від Курта Кашке, президента EMA про запити щодо EMACS Vila Real de Santo Antonio у 2021 році

Новини Змагання
Від Курта Кашке, президента EMA
про запити щодо EMACS Vila Real de Santo Antonio у 2021 році (запропоновані дати 14-23 жовтня)
---
Шановні друзі майстрів легкої атлетики,

Ми всі чекаємо повернення до звичного життя ... але сьогодні це не так.
Після того, як ми отримали відповідь із Тампере, що вони перенесли наш чемпіонат на 2022 рік, але для світових майстрів ми спробували знайти інше місце, яке може запропонувати нам споруду, стадіон та персонал для роботи над ним. Ми поспілкувались із міською, регіональною федерацією AAALG та попросили позитивної підтримки для торгів від FPA (Португальська федерація легкої атлетики). Це нормальний процес для початку.
Ми також любимо мати ANAV (португальський майстер) у човні, щоб здійснити чемпіонати ... але це завдання Португальської федерації легкої атлетики та регіону. Люди у Віла-Реал-де-Санто-Антоніо з захопленням працюють над цим проектом.

Зараз EMA чекає представлення розкладу, плану бюджету та структури LOC перед підписанням певного контракту. Цей документ є угодою між містом, FPA, EMA та LOC. Ми з нетерпінням чекаємо закінчити підготовку в кінці травня, щоб ми могли відкрити веб-сторінку та записи в червні.

Наша ідея полягає в тому, щоб зробити ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЮ без грошових переказів протягом двох місяців (червень та липень) ... просто для того, щоб мати огляд, щоб організовувати події щодня та перевіряти потужність. У серпні та вересні ми знову хотіли б відкривати записи, щоб був можливий переказ грошей. Ми очікуємо - за найкращих обставин - від 3000 до 4000 спортсменів. Цю кількість спортсменів можна обробляти на одному стадіоні плюс поле для метання. Біг по дорозі та перегони не будуть проблемою.
Дістатися до Віла-Реал-де-Санту-Антоніо можна на літаку до Фару чи аеропорту Севільї, поїздом та автобусом. Flixbus все ще чергує.

У жовтні у нас буде ще тепла температура в регіоні Алгарве. У ці місяці знову відкриваються готелі, а також ресторани.

З нетерпінням чекаємо, щоб зробити ці чемпіонати новим початком для легкої атлетики наших майстрів - але до цього часу це все ще в процесі!