Наши події

Про внесення змін до Положення про визначення рейтингу за напрямком СПОРТ ВЕТЕРАНІВ та неолімпійських видів спорту.

Статті Змагання
Шановні колеги! В основному звертаюсь до представників областей та районів з ветеранської легкої атлетики. 

Нам вдалось отримати Наказ міністра з питань молоді та спорту Про внесення змін до Положення про визначення рейтингу за напрямком СПОРТ ВЕТЕРАНІВ та неолімпійських видів спорту.

ТЕКСТ НАКАЗУ

В ГО ВЛАУ надходили повідомлення про начебто легковажне відношення представників окремих місцевих органів до організації роботи з ветеранами і , що з цього витікає, недостатня уваги, в тому числі матеріальне забезпечення регіональних команд, що виборюють перемоги на всеукраїнських та міжнародних змаганнях і пропагують здоровий спосіб життя для українського народу.

Просимо вивчити це питання на регіональному рівні. Отримавши від нас копії наказу міністра з додатками, рекомендуємо провести зустрічі з керівниками місцевих то обласних рад. Ці перемовини мабуть краще проводити разом з представниками інших видів ветеранського спорту.

Для аналізу ситуації, що склалася навколо ветеранського спорту в регіонах, її покращення через вплив центральних органів влади, просимо ваше бачення питання, що підіймається, стан справ з цього питання, довести до Координаційної Ради ВЛАУ.

Заступник Голови
КР ВЛАУ
Олександр Ложечніков.